EVENT MODELS 

Event Models to VIP Hostessy, które oprócz bycia piękną modelką/modelem i mówienia płynnie po angielsku, jest popularna w mediach społecznościowych a niektóre z Nich nawet już Międzynarodowo w TV.

Wynajęcie moich VIP Hostess podnosi prestiż i widoczność marketingową każdego eventu, gali czy imprezy VIP. 

Dodatkowo dopasowuje doświadczenie każdej z VIP Hostess do zapotrzebowania Klienta.


Event Models are VIP Hostesses who, in addition to being a beautiful model and speaking fluent English, are popular on social media and some of them are even internationally on TV.

Hiring my VIP Hostesses increases the prestige and marketing visibility of each event, gala or VIP party.

In addition, she adjusts the experience of each VIP Hostess to the client's needs.

CASTINGI ON-LINE NEWS

WARSZTATY + CASTINGI 

RECRUITER & EVENT MANAGMENT

15 LETNIE DOŚWIADCZENIE 

EVENTY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

REKRUTACJE ARTYSTYCZNE 

Współpraca z gwiazdami show-biznesu, muzyki i sportu w zakresie działań promocyjnych oraz projektów medialnych.

Produkcja i realizacja eventów oraz reklam.

Oprawa medialna eventów, wydarzeń, osób i miejsc.

Konsultacje wizerunkowe, produkcji telewizyjnych oraz marek.


WŁASNA BAZA SPRAWDZONYCH VIP HOSTESS I MODELEK

CASTINGI NA STATYSTÓW - ARTYSTÓW - INFLUENCERÓW 


DOŚWIADCZENIE

MIĘDZYNARODOWA OBSŁUGA EVENTÓW MOTORYZACYJNYCH 

PORSCHE - MERCEDES AMG - AUDI RS - ALPINA - TESLA - CONTINENTAL


KLIKNIJ W PONIŻSZE TYTUŁY

HOTEL LAPONIA 

 EUROPEAN SPEED CLUB  

  TRIPLE X ADVENTURES 

4MOVE 

CLICK ON THE TITLES ABOVE


REKRUTER PRACOWNIKÓW 

MIĘDZYNARODOWYCH

 DLA SZWAJCARSKIEJ FIRMY JOBER24


REKRUTER CASTINGOWY 

DLA AGENCJI AKTORSKIEJ ATV GROUPRECRUITER & EVENT MANAGMENT

15 YEARS OF EXPERIENCE

NATIONAL AND INTERNATIONAL EVENTS

ARTISTIC RECRUITMENT

Cooperation with the stars of show business, music and sports in the field

promotional activities and media projects.

Production and implementation of events.

Media coverage of events, events, people and places.

Image consultations, television productions and brands.


OWN BASE OF PROVEN VIP HOSTESSES

CASTING FOR EXTRAS - ARTISTS - INFLUENCERS


EXPERIENCE

INTERNATIONAL SERVICE FOR AUTOMOTIVE EVENTS

PORSCHE - MERCEDES AMG - AUDI RS - ALPINA - TESLA - CONTINENTAL


INTERNATIONAL EMPLOYEE RECRUITMENT 

  FOR THE SWISS COMPANY JOBER24


CASTING RECRUITMENT

FOR THE ATV GROUP ACTING AGENCY

COOPERATION

EVENTY

Chcesz zorganizować event krajowy lub międzynarodowy motoryzacyjny, stoisko na targi, galę, koncert, imprezę firmową, kampanię reklamową?

EVENTY:  co.owner.roxana@gmail.com


CASTINGI

Artystów takich jak aktorów, statystów, tancerek, muzyków, modelek, hostess, race girls, ring girls, prezenterów na kanał na YouTube / Tik Tok influencerów lub blogerów.

CASTINGIeu.casting.roxana@gmail.com


REKRUTACJA

Potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników z branży eventowej w Polsce?

REKRUTACJA:  eu.rekrutacja.roxana@gmail.com


Potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników sezonowych z branży hotelarskiej, cateringowej i eventowej za granicą na terenie UE ?

REKRUTACJA EU:  eu.order.roxana@gmail.com


MANAGMENT

Współpraca z gwiazdami motosportu w zakresie działań promocyjnych oraz projektów medialnych. Konsultacje wizerunkowe osób publicznych, produkcje telewizyjne oraz kampanie promocyjne. Profesjonalne sesje zdjęciowe i wideo-wizytówki. Pozyskiwanie kontraktów sponsorskich. 

MANAGMENT:  roxana.general.manager@gmail.com


WOLONTARIUSZE

Wolontariusze do wydarzeń, eventów, inauguracji, gali i targów w branży motoryzacyjnej.

roxi.test.automotive@gmail.com

English version

EVENTS

Do you want to organize a national or international automotive event, a stand for a fair, gala, concert, company event, advertising campaign?

EVENTS: co.owner.roxana@gmail.com


CASTINGS

Artists such as actors, extras, dancers, musicians, models, hostesses, race girls, ring girls, YouTube/Tik Tok channel presenters, influencers or bloggers.

CASTING: eu.casting.roxana@gmail.com


RECRUITMENT

Do you need qualified employees from the event industry in Poland?

RECRUITMENT: eu.rekrutacja.roxana@gmail.com


Do you need qualified seasonal workers from the hotel, catering and event industry abroad in the EU?

EU RECRUITMENT: eu.order.roxana@gmail.com


MANAGEMENT

Cooperation with motorsport stars in the field of promotional activities and media projects. Image consultations of public figures, television productions and promotional campaigns. Professional photo sessions and video business cards. Acquiring sponsorship contracts.

MANAGMENT: roxana.general.manager@gmail.com


VOLUNTEERS

Volunteers for events, events, inaugurations, galas and fairs in the automotive industry.

roxi.test.automotive@gmail.com


SPONSORSHIP OFFER

Bez względu na to, czy planujesz sponsoring finansowy, rzeczowy lub usługowy możesz zostać partnerem okazjonalnym lub zapraszam do stałej współpracy. 

Świadczymy usługi dopasowania oferty sponsorskiej do działalności i wartości Twojej firmy, marki lub potencjalnych klientów docelowych. Dobieramy zatem oferty rozsądnie – nie tylko w oparciu o sławę czy skalę działań marketingowych zainteresowanych. Oczywiście możesz jako sponsor sam wyjść z inicjatywą z kim i jak chcesz współpracować.

Aktualnie mamy oferty z dziedziny :


Rajdy to nie tylko 3 dni trwające walki na torach szutrowych, osaczone przez tłumy fanów, fotografów, reporterów, sędziów, helikoptery dziennikarskie itd. To też kilka dni wcześniejszy przyjazd całego team na miejsce zawodów, w celu wcześniejszych przygotowań serwisowych pojazdu rajdowego, dopełnienia wszelkich formalności administracyjnych w biurze zawodów, testów szutrowych - OES, serwisowych i zapoznania z torami. Trasy do pokonania są rozległe i prowadzą często przez kilka miejscowości przyciągając uwagę i angażując okolicznych mieszkańców, firm, gastronomi, baz noclegowych, prasy oraz mediów z dużo większym wyprzedzeniem. 

 kliknij >> MOTOSPORT<<. click

aby napisać kliknij >>>  MAIL  tytuł: MOTOSPORT PROMOTION


Także dla każdego, kto szuka nietuzinkowych egzotycznych miejsc na świecie (nie tylko zimą) na wyjazdy zorganizowane, indywidualne, rodzinne, firmowe, eventy, reklamy, wędkarstwo i teledyski. Latem rozległe jeziora zamieniają się tam w bajecznie turkusowe i obfite w dzikie pstrągi potokowe oraz dzikie palie arktyczne i inne ryby.

Tu można poczuć Matkę Naturę w jej najbardziej surowej i nieokiełznanej postaci z luksusową bazą noclegową, arktycznym SPA oraz regionalną kulturą i kuchnią.

Projekt z misją - Danuta Gołębiewska CEO

Kiedy pierwszy raz tam pojechałam w 2019 roku do Arvidsjaur do pracy przy międzynarodowych eventach motoryzacyjnych, gdzie zostałam wybrana do obsługi głównie grup Klienckich Porsche z całej Europy, okazało się że jest wśród nich tylko garstka Polaków z 900 i to takich, którzy nie mieszkali już w Polsce. Spotkałam tam tylko polskich pracownikow sezonowych i imigrantów prowadzących mały lokalny biznes. Na następny rok ponownie zostałam zaproszona, jako jedyna już Polka z poprzedniego team i chętnie skorzystałam z zaproszenia, bo kto pojedzie tam raz, będzie chciał wrócić. Czyste powietrze, cisza, spokój, obcowanie z ludźmi z całego świata, szwedzka kultura w pracy rewelacja! Na następny rok zostałam zaproszona już na stanowisko Event Manager do lokalnej firmy eventowej do obsługi nie tylko Klientów Porsche, ale Mercedesa AMG i AUDI RS a także innych lokalnych atrakcji, nie tylko motoryzacyjnych. Jako że motoryzacja i wędkarstwo jest moją  pasją, hobby i tematem do długich rozmów a Arvidsjaur okazał się Europejską zimową stolicą motoryzacji zakochałam się w tym miejscu. Nie przepracowałam tam ani jednego dnia, gdyż każdy z Nich był kumulacją radości z obcowania z Mistrzami Świata lub Europy z motosportu, sławami z całego świata, potentatami i właścicielami światowych marek i korporacji, okazją do ujrzenia prototypów nowych modeli wielu marek samochodowych, widoku testowania różnych rozwiązań inżynieryjnych w warunkach arktycznych na lodzie czy terenach skalistych, motosportu na lodzie, wycieczek na skuterach śnieżnych, wycieczek saniami ciągniętymi przez HUSKY, łowienia w przeręblach, uczty w drewnianym ,,TIPI,, z paleniskiem na środku i przejściem do sauny tuż przy zamarzniętym jeziorze z wieczornym pokazem tańczącej kolorowej zorzy polarnej. A latem to miejsce zamienia się w raj dla wędkarzy, turkusowe liczne jeziora pełne różnych egzotycznych dla Mnie ryb. Cudowna flora i fauna. Lasy obfite w owoce leśne, piękne skaliste szlaki na off road i wędrówki piesze. Po prostu magia! W tej lokalnej firmie, ale o międzynarodowym personelu, byłam jedyną Polką. Wtedy już postanowiłam zacząć ściągać Polaków w te rejony. Następnie dostałam propozycje (z której skorzystałam) na partnerstwo i pełną swobodę w działaniach organizacyjnych i aranżacyjnych przestrzeni eventowych we Francuskiej firmie działającej w tej samej okolicy. Poznałam lokalnych inwestorów i dowiedziałam się o sobie, że już praktycznie każdy mieszkaniec o Mnie słyszał lub zna i na szczęście w pozytywnym znaczeniu. Tak idąc dalej we współpracy z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami jako jedyna Polka zostałam zaproszona do nowego wielkiego inwestycyjnego projektu na rok 2024 w tamtych rejonach. Od maja 2023 roku trwają wszystkie moje przygotowania.

Zapraszam do mojej POLSKIEJ EDYCJI ,,ARCTIC CHALLANGE 2024,, IN SWEDEN Niech Polacy dołączą do elity z Europy i świata. Niech odkryją ten wyjątkowy kawałek ziemi.

    Więcej szczegółów już wkrótce, zainteresowanych współpracą przy tym projekcie zapraszam do kontaktu  

mail: roxana.general.manager@gmail.com  tytuł: ARCTIC CHALLANGE 2024


AUTOMOTIVE NEWS

AUTOMOTIVE COOPERATION 

NON PROFIT

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY - WOLONTARIUSZE

Od 09.2022 r. charytatywnie wspieramy Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr.2 w Warszawie, umożliwiając uczniom tej szkoły aktywny udział w eventach, targach i wydarzeniach motosportu.

Jest to wyjątkowa szkoła, która posiada takich patronów klas jak PORSCHE, BMW, TOYOTA, YAMAHA i MAN.

Wspaniale byłoby, gdyby oprócz odbywania praktyk w warsztatach u swoich patronów mogli zobaczyć również pracę od strony działów marketingowych w branży motoryzacyjnej. Brać udział w targach, eventach czy wydarzeniach motosportu poznając ludzi z branży i potencjalnych swoich przyszłych pracodawców. Odkrywać miejsca w których będą mogli rozwijać swoje pasje i talenty.  

Dlatego zapraszam do współpracy wszystkich producentów, marki i firmy z branży motoryzacyjnej i ich działy marketingowe, mogę zagwarantować od strony uczniów, pomoc z wielkim zaangażowaniem, entuzjazmem i wdzięcznością. 

Dodatkowo szkoła jest otwarta na nowych chętnych patronów klas 

Danuta Gołębiewska

Z-ca Przewodniczącego Rady Rodziców

+ 48 508 918 410 


radarodzicowzssam2@gmail.com

Rada Rodziców


NUMER KONTA RADY RODZICÓW

36 1090 1030 0000 0001 2014 5209 

LinkFacebookYouTube
FacebookInstagramYouTube

THE BEST OF MY EXPERIENCE WITH AUTOMOTIVE EVENTS

ARVIDSJAUR IS MY WINTER CAPITAL OF AUTOMOTIVE EVENTS 

SOON NEXT SEASON 2024

KONTAKT

ROXANA DG 

Danuta Gołębiewska

Warszawa

+48 508 918 410

co.owner.roxana@gmail.comNIP 834 175 38 68

REGON 38 35 24 723


NR KONTA

PL 43 1140 2004 0000 3602 8257 7561

EU 92 1140 2004 0000 3712 1633 0834